Aktivní členové klubu Buben

Jméno Pozice Kontakt Pokoj Jmenován
Představenstvo klubu vedeni@buk.cvut.cz
Marie Dvořáková předseda predseda@buk.cvut.cz 137 6. 12. 2015
Tomáš Bedřich místopředseda ja@tbedrich.cz Stra
Vladimír Jelínek Studentská Samospráva jelivlk@gmail.com 301
Jan Martinů (Igor) člen představenstva martinujohn@gmail.com 138
Martin Kočí koci2martin@gmail.com 146
PR pr@buk.cvut.cz
Kateřina Koutová předseda výboru k1atka.koutova@email.cz 137 2. 2. 2016
Vladimír Jelínek vedení výboru jelivlk@gmail.com 301
Matej Koyš mato.koys01@gmail.com 107
IT admins@buk.cvut.cz
Václav Pokorný předseda výboru pokorny.vena@gmail.com 318 -
Vít Štambera vedení výboru vstambera@buk.cvut.cz 146
Tomáš Bedřich ja@tbedrich.cz Stra
Posilovna posilovna@buk.cvut.cz
Jan Alexander předseda výboru alexander.honza@gmail.com 308 2. 2. 2016
Stanislav Kaczor vedení výboru stanislavkczr@gmail.com 308
Bárta Jan mynymony@gmail.com 113
Jan Kinzel Člen výboru jan.kinzel@seznam.cz -
Jan Holub jr.holub@seznam.cz 106
Ondřej Hábl Ondrej.Habl@fs.cvut.cz 247
Gril/Pípa/Pivo gpp@buk.cvut.cz
Ondřej Vaněček Správce grillcentra vanecek.o@gmail.com 247 -
Ondřej Hábl ondrej.habl@fs.cvut.cz
Radim Štolfa Stolfa.radim@seznam.cz
Správci vybavení
Anastasiia Horbenko Řezačka papíru anastasiia.nikitchienko@gmail.com 308 -
Václav Pokorný Bastlírna pokorny.vena@gmail.com 318
Jan Alexander PS3/Xbox alexander.honza@gmail.com 308
Jan Holub Klávesy/PS3/Xbox jr.holub@seznam.cz 106
- - <@buk.cvut.cz> -
- - <@buk.cvut.cz>
Pavla Kubaská Ekonom ekonom@buk.cvut.cz 2. 2. 2016
/var/www/wiki/data/pages/new/cs/klub/kontakty.txt · Poslední úprava: 2016/12/04 16:29 autor: Vladimír Jelínek